GENÇ İŞADAMLARI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

30 Mayıs 2018 Çarşamba 09:40
-genc-isadamlari-iftar-yemeginde-bir-araya-geldi

Geçtiğimiz cumartesi günü Sentido Orka Lotus Beach Hotel’de düzenlenen kongre ile Marmaris Genç İşadamları Derneği (GİAD) Başkanı Seçilen genç işadamı Ali Toksoy, yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte GİAD üyesi Mehmet Ünal’ın sahibi olduğu Memed Ocakbaşı Restaurantta iftar yemeğinde bir araya geldi.


Marmaris Genç İşadamları Derneği (GİAD) görevine yeni başlayan Ali Toksoy ve yönetim kurulunun üyeler ile tanışma ve kaynaşma için organize ettiği iftar yemeğine Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Dernekleri Federasyonu (EGAFED) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Erdaş başta olmak üzere GiAD Marmaris Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toksoy, Marmaris GİAD yönetimi, üyeleri ve genç işadamları katıldı.

Marmaris GİAD olarak üyeleriyle sık sık bir araya geleceklerini söyleyen Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı Ali Toksoy, “ Marmarisli genç işadamları olarak Marmaris’i ve iş hayatımızı hep birlikte daha üst seviyelere taşımak için bir arada olacağız. Bizler gençler olarak, Atatürk’ün gençlere emanet ettiği ülkemizi ve özellikle Marmarisimizi daima dinamik, daima bilgi çağının gerektirdiği gibi hareket ederek daha ileriye taşımaya gayret edeceğiz. En yeniyi en hızlı bir şekilde öğrenerek toplantı kültürümüzü genişletecek, kendi içimizdeki dinamiklerle Marmaris ile ilgili neler yapabiliriz nasıl bir yatırım ölçeği geliştirebilir bunun çalışması içinde olacağız” dedi.

Düzenlenen iftar yemeği karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişinin ardından sona erdi.Haber okunma sayısı: 626

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER