CHP MARMARİS’E ASIM GENİŞ GÖREVLENDİRİLDİ

30 Ocak 2019 Çarşamba 08:21
-chp-marmarise-asim-genis-gorevlendirildi

Geçtiğimiz Pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe yönetiminin asil ve yedek üyelerinin istifasının ardından CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’na Muğla İl Başkanlığı tarafından geçici olarak parti üyesi Asım Geniş görevlendirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı’ında dün yaşanan istifaların ardından partide görevlendirilmek üzere Muğla İl Başkanlığı tarafından Asım Geniş görevlendirildi. 28 Ocak Pazartesi günü ilçe yönetiminin asil ve yedek üyelerinin tamamının istifasından sonra yeni yönetim kurulu kurulana kadar CHP Marmaris İlçe Başkanlığına geçici olarak parti üyesi Asım Geniş görevlendirildi. Böylece geçtiğimiz Salı günü saat 10.00’da İlçe Sekreteri Ertan Durukan ve Asım Geniş arasında devir teslim işlemleri yapıldı.

Geçici olarak görevlendirildiği belirten parti üyesi Asım Geniş, “Partimizde hiçbir şekilde kırgınlık söz konusu değildir. Ertan bey ile karşılıklı saygı ve hoşgörü çerçevesinde devir teslim işlemini yaptık. En kısa sürede yeni yönetim oluşturulacak ve seçim çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.Haber okunma sayısı: 603

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER