MANŞET

CHP ADAYLARI TANITTI

24 Ocak 2014 Cuma 11:01
-chp-adaylari-tanitti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe Örgütü Danışma Kurulu ve Belediye Meclis Üyeliği aday adayları tanıtımı toplantısı yapıldı.

Elegance Otel’deki toplantıya aralarında Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü ile Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan’ın da bulunduğu yüzlerce CHP’li katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından CHP İlçe Başkanı Candan Yürekli kısa bir konuşma yaptı. Partilerinin gücünü üyelerinden aldığını vurgulayan Yürekli, “10 gün arayla ikinci kez toplantı düzenlemiş olmamıza rağmen, yoğun katılımınız ve ilginizden ötürü teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Ardından CHP Marmaris Belediye Meclis Üyeliği aday adayları, soyadlarının alfabetik sırasına göre sırayla adı ve mesleği okunarak kürsü önüne çağrıldı. İsmi okunan 48 aday adayından salonda hazır bulunan 44’ü, Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ali Acar’la birlikte objektiflerin karşısına geçerek salonu selamladı. Görüş ve dileklerini  belirtmek üzere dileyen aday adayları ile Başkan Acar’ın  konuşma yapacağı öğrenilen kurulun bundan sonraki bölümü basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Toplantıda, partililerin karşısına, aralarında  Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan’ın da bulunduğu 48 aday adayı çağrıldı. İşte o isimler:

 

CEMİL ABBAK, ÖZGÜR AKDOĞAN, HASAN AKYÜZ, ARAS ATAMERT, ZEKİ AYDOĞDU, MUSTAFA AZILI, HAKKI ŞEVKET BAYINDIR, HASAN ÇELİK, HALUK ÇİFTÇİ, MEHMET ZEKİ DANIŞMAN, BURCU DEMİR, SUAT ESİN, ALİ FUAT FİDAN, ASIM GENİŞ, ZEHRA GEZER, ARZU GİRGİNÇ, HALİL GÖKOVALI, MEHMET HASBİOĞLU, DURAN İLGÜN,  FATMA İŞLER, MEHMET İŞLER, UMMAHAN KABAÇAM, DURSUN KAPLAN,  EMİNE KARAARSLAN, AYŞE KARADOĞAN, HALİL KARAPINAR,  TANER KASAP, YAMAÇKAYA,  ALİ ÖZGE KOL, MEHMET OKTAY, HASAN ONAT, FEVZİ ÖNEN, İSMET KAMİL ÖNER,                                                                                                                                                                                                                                                                                       İSMAİL SAĞLAM, ŞABAN BÜLENT SAĞLIK, SEREN SARI, GÖKÇE SÖYLEMEZ, MUSTAFA TOKMAK, ŞAKİR TOTOĞLU, ZEYNEP LALE TURHAN, ACAR ÜNLÜ, OKTAY ÜNLÜ, HAYAT YARAŞ, GÜLNUR YILDIRIM, İSMAİL YILDIZ, HÜSEYİN YILMAZ, NİYAZİ YİĞİT, ZEHRA YÜZAK

Bu isimlerden Yamaç Kaya, Mehmet Hasbioğlu, Halil Karapınar ve Fevzi Önen toplantıya katılmazken, sadece Yamaç Kaya’nın kurula önceden mazeret bildirdiği dikkat çekti.

Haberin etiketleri:

CHP ADAYLARI TANITTI


Haber okunma sayısı: 1490

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER