MANŞET

BAYAN MÜDÜRLER KAHVALTIDA BULUŞTU

05 Mart 2018 Pazartesi 08:46
-bayan-mudurler-kahvaltida-bulustu

Marmaris Kadınları Dayanışma Derneği ve Marmaris İhtiyaç sahipleri için Yardımlaşma ve Eğitim Derneği (MİYED) tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Marmaris’te görev yapan çalışan kadın müdürleri kahvaltıda ağırladı.

Marmaris Kadınları Dayanışma Derneği ve Marmaris İhtiyaç sahipleri için Yardımlaşma ve Eğitim Derneği Başkanlığını yürüten Hayat Çelik, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Marmaris’te görev yapan kurum müdürlerini kahvaltıda ağırladı.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla etkinliklerine erken başladıklarını belirten dernek başkanı Hayat Çelik, “ her geçen yıl olduğu gibi bu yılda kadınlarımızla birlikteyiz. 8 mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında hafta boyunca etkinliklerimiz olacak. Belediyemizin ve sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliklerde yer alacağız. Bugünde Marmaris’te görev yapan kurum müdürlerimiz ve dernek yöneticilerimiz ile birlikte 8 Mart kahvaltısı düzenledik. Onların başarı hikayelerini dinleyeceğiz. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ni kutluyorum” dedi.Haber okunma sayısı: 513

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER