BAŞKAN ACAR’DAN PAZAR MESAİSİ

29 Kasım 2016 Salı 08:38
-baskan-acardan-pazar-mesaisi

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince köylerde yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Acar incelemelerde vatandaşlar ile sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Acar köylülere, “Marmaris’te ne varsa köylerde de o olacak” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar Marmaris’te ki yoğun mesaisinin ardından hafta sonunda da Turgut ve Orhaniye mahallelerinde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan yol yapım çalışmalarını inceledi. Hafta sonunda mesaisini köylülerin ulaşım sorununa ayıran Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, önce Marmaris merkezde trafiği rahatlatacak yeni yolları, sonra da kırsal mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceledi.

Köylerde süren asfalt çalışmalarının yanı sıra kilit parke taşı döşeme çalışmalarını da inceleyerek denetimlerde bulundu. Başkan Acar ayrıca köylerde özellikle kış döneminde yaşanan sorunları dinleyerek sorunların giderilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti.

 Belediye Başkanı Acar’ı çalışmaları sırasında bulunduğu köylerde vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Orhaniye köyündeki incelemeleri sırasında ‘ben sizin baba dostunuzum’ diyen Fatma nine çalışmalar için teşekkür etti.

Başkan Acar’ı çalışmaları sırasında meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti. Haber okunma sayısı: 4757

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER