AK PARTİ’DEN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

26 Kasım 2018 Pazartesi 08:09
-ak-partiden-ogretmenlere-tesekkur

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Ak Parti Marmaris İlçe Başkanlığı ilçe genelinde öğretmenleri ziyaret ederek, ederek fedakarlıklarından, emeklerinden dolayı teşekkür etti.

24 Kasım 1928 tarihinde Bakanlar kurulunun "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği" unvanının Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e verilmesinden dolayı, Atatürk'ün 100. doğum yıldönümü olan 1981 yılından beri her yıl 24 ka    sım günü kutlanan “Öğretmenler Günü” sebebiyle Marmaris AK Parti İlçe teşkilatı bugün öğretmenleri ziyaret ederek fedakarlıklarından, emeklerinden dolayı teşekkür etti.

ÜLGEN, TÜM ÖĞRETMENLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

 İlçemizde bulunan okulları ziyaret eden Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen ve yönetimine, Kadın Kolları Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır ve yönetimi eşlik etti. Evren Paşa Ortaokuluna yapılan ziyaret sırasında Kadın Kolları Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır’ın babasının daha önceki seneler burada müdürlük yapmasından ve Kadın Kolları Sekretaryası Nur Ertürk’ün de öğretmenlik yapmasından dolayı eski anılar Müdür Feyizan Pehlivanlar ile paylaşıldı. Son olarak ziyaretlerin sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’a ziyarete gidildi. Okulların ve öğretmenlerin durumlarıyla ilgili bilgi alan AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen “ Marmaris Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha Aldoğan nezdinde tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarız. Ülke’ye hizmet etmiş ve edecek nesillerin gelişiminde çok önemli katkıları olan öğretmenlerimizdir. Bu uğurda şehit olan tüm öğretmenlerimizi saygı ve minnetle yad ediyoruz” dedi.Haber okunma sayısı: 506

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER