-marmariste-iyi-parti-chp-adayini-destekleyecek -ali-acar-secim-merkezi-aciliyor -yazici-marmarisli-olmanin-farkini-beraber-yasayacagiz -rotary-kulubu-marmaris-subesi-yaziciyi-agirladi -chp-marmarise-kadin-baskan bu-senlik--cocuklar-icin yazici-marmarisi-hep--birlikte-yonetecegiz koylerin-altyapi-ve-su-sorunu-kalmayacak mehmet-oktaykucaklayici--olacagiz asansor-darbecileri-yenemezler-bizi

Muğla’nın ilçelerinde kendi adayları ile seçime girme kararı alan CHP ve İYİ Parti, Marmaris’te anlaştı. İYİ Parti’nin CHP Adayı Mehmet Oktay’ı destekleme kararı aldığı

Ali Acar Seçim Merkezi açılıyor

AK PARTİ ADAYI YAZICI: MARMARİSLİ OLMANIN FARKINI BERABER YAŞAYACAĞIZ

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan YAZICI, davet edildiği Rotary Kulübü Marmaris Şubesi üyeleriyle tanışma toplantısına katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı görevine Fatma Gebeş Çimen atandı.

Marmaris Filarmoni Derneği ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliği ile Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul'u bahçesinde Yöresel Ürünler ve Çocuk Kitapları Sergi ve

AK Parti Marmaris Belediye Başkan aday adayı Serkan Yazıcı,"Biz gönüller almak, Marmaris'e gönüller yapmak, ve Marmaris'e hizmet etmek için yola çıktık" dedi.

SERKAN YAZICI MARMARİS’İ ANKARA’YA TAŞIDI! “KÖYLERİN ALTYAPI VE SU SORUNU KALMAYACAK” AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, yerel seçim çalışmaları

CHP Parti Meclisi tarafından Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Oktay, dün Ankara'dan Marmaris'e döndü. Mehmet Oktay'ı, Marmaris Muğla Karayolu'nun Gökbel Mevkii

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP'den aday gösterilmeyişi ve takibinde partiden istifa etmesi sürecine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yaptı. CHP MYK'undan

-marmariste-iyi-parti-chp-adayini-destekleyecek

Marmaris’te İYİ Parti CHP adayını destekleyecek

Muğla’nın ilçelerinde kendi adayları ile seçime girme kararı alan CHP ve İYİ Parti, Marmaris’te anlaştı. İYİ Parti’nin CHP Adayı Mehmet Oktay’ı destekleme kararı aldığı açıklandı.

-ali-acar-secim-merkezi-aciliyor

Ali Acar Seçim Merkezi açılıyor

Ali Acar Seçim Merkezi açılıyor

-yazici-marmarisli-olmanin-farkini-beraber-yasayacagiz

YAZICI: MARMARİSLİ OLMANIN FARKINI BERABER YAŞAYACAĞIZ

AK PARTİ ADAYI YAZICI: MARMARİSLİ OLMANIN FARKINI BERABER YAŞAYACAĞIZ

-rotary-kulubu-marmaris-subesi-yaziciyi-agirladi

ROTARY KULÜBÜ MARMARİS ŞUBESİ, YAZICI’YI AĞIRLADI!

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan YAZICI, davet edildiği Rotary Kulübü Marmaris Şubesi üyeleriyle tanışma toplantısına katıldı.

-chp-marmarise-kadin-baskan

CHP Marmaris’e kadın başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı görevine Fatma Gebeş Çimen atandı.

bu-senlik--cocuklar-icin

BU ŞENLİK ÇOCUKLAR İÇİN

Marmaris Filarmoni Derneği ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliği ile Marmaris Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul'u bahçesinde Yöresel Ürünler ve Çocuk Kitapları Sergi ve Stantları sergisi açıldı.

yazici-marmarisi-hep--birlikte-yonetecegiz

YAZICI: MARMARİS'İ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

AK Parti Marmaris Belediye Başkan aday adayı Serkan Yazıcı,"Biz gönüller almak, Marmaris'e gönüller yapmak, ve Marmaris'e hizmet etmek için yola çıktık" dedi.

koylerin-altyapi-ve-su-sorunu-kalmayacak

“KÖYLERİN ALTYAPI VE SU SORUNU KALMAYACAK”

SERKAN YAZICI MARMARİS’İ ANKARA’YA TAŞIDI! “KÖYLERİN ALTYAPI VE SU SORUNU KALMAYACAK” AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini anlatmak için Ankara’da önemli adresleri ziyaret etti. Yazıcı, bu ziyaretinde Türkiye’ye gelen Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan ile görüştü. Sonrasında Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret eden Serkan Yazıcı, İl Bank Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan yardımcısı Fatma Varank ile istişarelerde bulundu. Yazıcı; “Zaman kaybı olmadan seçim bölgemizde güzel şeyler yapmak adına kollarımızı sıvadık ve girişimlere başladık” dedi.

mehmet-oktaykucaklayici--olacagiz

MEHMET OKTAY:KUCAKLAYICI OLACAĞIZ

CHP Parti Meclisi tarafından Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Oktay, dün Ankara'dan Marmaris'e döndü. Mehmet Oktay'ı, Marmaris Muğla Karayolu'nun Gökbel Mevkii noktasında uzun bir araç konvoyu karşıladı.

asansor-darbecileri-yenemezler-bizi

Asansör darbecileri yenemezler bizi!

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, CHP'den aday gösterilmeyişi ve takibinde partiden istifa etmesi sürecine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yaptı. CHP MYK'undan Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak 'Ali Acar' adının çıktığının, ancak, listenin Parti Meclisi'ne götürülürken 'malum' şahıslarfca asansörde değiştirildiğinin kaydedildiği açıklamada söz konunu gelişme 'Asansör darbesi' diye nitelendi. Başkan Ali Acar'ın şu sözlerine yer verildi: “Asansör darbecilerine karşı halkın vefası galip gelecek. Marmaris, halkındır, halkın kalacak!”

-serkan-yazici-marmarisi-hizmet-ile-bulusturacagiz

SERKAN YAZICI; “MARMARİS’İ HİZMET İLE BULUŞTURACAĞIZ”

Yerel seçimlerde AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı olan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) eski başkanı Serkan YAZICI, ”Marmaris’te yaşayan herkesin başkanı olacağız. Seçimlere kadar çalınmadık kapı, ziyaret edilmedik komşumuz kalmayacak. Aldığımız her bilgi, her talep projelerimize ışık tutuyor.” dedi.

-chp-marmarise-asim-genis-gorevlendirildi

CHP MARMARİS’E ASIM GENİŞ GÖREVLENDİRİLDİ

Geçtiğimiz Pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe yönetiminin asil ve yedek üyelerinin istifasının ardından CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’na Muğla İl Başkanlığı tarafından geçici olarak parti üyesi Asım Geniş görevlendirildi.

baskandan-hodri-meydan

BAŞKAN’DAN HODRİ MEYDAN

Cumhuriyet Halk Parti'li (CHP) Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar partisinden istifa etti. Başkan Acar ile birlikte binin üzerinde partili de CHP Marmaris İlçe yönetimine istifasını sundu.

-chpnin-adayi-mehmet-oktay

CHP’nin adayı Mehmet Oktay

CHP Marmaris Belediye Başkanı Adayını tartışmalara konu olan bir sürecin ardından dün sabah resmen açıkladı. Parti Meclisi Marmaris Belediye Başkan Adayı’nın Mehmet Oktay olduğunu duyurdu. Ankara’da bulunan Mehmet Oktay adaylığının ardından ilk açıklamasını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Oktay’ın açıklamasında şu sözler yer aldı:

-oktaya-basari-dilediler

Oktay’a başarı dilediler

CHP’nin Marmaris Belediye Başkan aday adaylarından Mehmet Baysal ve Acar Ünlü, PM’den çıkan kararı değerlendirirken, Belediye Başkan Adayı gösterilen Mehmet Oktay’a başarı dilediler. Mehmet Baysal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle belirtti:

-sanat-sokaklari-icin-basvurular-subat-ayinda-baslayacak

SANAT SOKAKLARI İÇİN BAŞVURULAR ŞUBAT AYINDA BAŞLAYACAK

Marmaris Belediyesi tarafından Marmaris Merkez, Selimiye, Bozburun ve Turunç’ta açılan Sanat Sokaklarında stant yeri kiralamak isteyenler için başvurular başlıyor.

2018-yilindaki-artis-2019-icin-umut-verdi

2018 YILINDAKİ ARTIŞ 2019 İÇİN UMUT VERDİ

Muğla’ya 2018 ayının 12 aylık verileri doğrultusunda hava ve deniz yolu ile yüzde 34,25 artışla 2 milyon 805 bin 115 kişiye ulaştı. Türsab Marmaris Yöre Temsil Kurulu Başkanı Suat Esin yaptığı açıklamada, Muğla turizminin 2016 yılındaki kırılmadan sonra 2017 ve 2018 yılını artışla tamamladığını söyledi.

-icmelere-iki-yeni-kopru

İÇMELER'E İKİ YENİ KÖPRÜ

İçmeler Mahallesi Azmak Deresi üzerine 2 adet köprü yerleştirildi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli tarafından biri 10, diğeri 12 metre uzunluğunda imal edilen köprüler bu sabah gerçekleştirilen çalışmayla yerlerine monte edildi.

-baskan-esnafla-bulusuyor

BAŞKAN ESNAFLA BULUŞUYOR

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, geçtiğimiz haftasonu sanayi sitesinden başlattığı esnaf ziyaretlerini, otogar ve Ulusal Egemenlik Caddesi'nde sürdürdü. Esnafın ülke ekonomisine dair endişelerinin bulunduğunu belirten Başkan Ali Acar, “Bizler bu endişeleri yerelde en aza indirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

-marmarisi-sagligin-ve-sifanin-kenti-yapacagiz

MARMARİS’İ SAĞLIĞIN VE ŞİFANIN KENTİ YAPACAĞIZ

AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı'nın adaylığının resmi olarak açıklanmasının ardından , düzenlediği basın toplantısı ile seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yazıcı, " Eğer Marmaris'te Belediye Başkanlığını kazanırsam Ben Adalet ve Kalkına Kalkınma Partisi'nin adaletini ve kalkınmasını ön planda tutacağım. Belediye başkanlığı gibi kamuya hizmet götürecek olan bir kurumda kesinlikle siyaset yapmayacağız. Bu bizim işimiz olmayacak. Biz daha çok halkımıza hizmet etmeyi ve Marmaris'i turizmde, sanatta, sporda hak ettiği noktaya getirecek, Marmaris'i sağlığın ve şifanın kenti yapacağız.