MANŞET
-marmaristeki-siyasiler-erken-secim-kararini-nasil-degerlendirdi kaya-agabeyimiz-son-yolculuguna-ugurlandi baysala-tebrik-ziyaretleri genc-is-adamlarindan-polis-haftasi-ziyareti -marmaris-kent-konseyi-neler-yapiyor mto-secimleri-basladi -farkimizin-farkina-varalim-fark-yaratalim -hakimler-savcilar-ve-avukatlar-yarginin-tamamlayici-unsurlaridir alparslan-turkes-vefatinin-21-yildonumunde-marmariste-anildi -muglada-49-projeye-253-milyonluk-destek

Marmaris'teki siyasiler erken seçim kararını nasıl değerlendirdi?

Geçtiğimiz Cumartesi sabahı 92 yaşında hayata veda eden Kaya Güvenç, son yolculuğuna uğurlandı

Baysal'a tebrik ziyaretleri

Marmaris Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu, Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Metin Ercan’ı ziyaret etti.

2005 yılında çıkartılan yasa ile belediyelerde kurulması sağlanan Kent Konseyi, Marmaris Belediyesi çatısı altında kurulduğu günden beri Marmaris’e katkı sağlamaya devam ediyor.

MTO seçimleri başladı. Sabah saat 09.00'da başlayan oy verme işlemleri 17.00'de sona erecek

Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, ilçenin değerlerine değer katacak ürünlerin üretilmesine öncü ve destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Marmaris’in

Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı İsmet TAN, 5 Nisan Avukatlar günü sebebiyle yaptığı açıklamada, “Yargının olmazsa olmaz üç ayağı vardır, İddia makamı, Savunma makamını temsil

MHP Marmaris İlçe Teşkilatı, Alparslan Türkeş’i düzenlediği etkinlikle andı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2006 yılından beri uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik

-marmaristeki-siyasiler-erken-secim-kararini-nasil-degerlendirdi

Marmaris'teki siyasiler erken seçim kararını nasıl değerlendirdi?

Marmaris'teki siyasiler erken seçim kararını nasıl değerlendirdi?

kaya-agabeyimiz-son-yolculuguna-ugurlandi

Kaya ağabeyimiz son yolculuğuna uğurlandı

Geçtiğimiz Cumartesi sabahı 92 yaşında hayata veda eden Kaya Güvenç, son yolculuğuna uğurlandı

baysala-tebrik-ziyaretleri

Baysal'a tebrik ziyaretleri

Baysal'a tebrik ziyaretleri

genc-is-adamlarindan-polis-haftasi-ziyareti

Genç İş Adamları'ndan Polis Haftası ziyareti

Marmaris Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu, Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Metin Ercan’ı ziyaret etti.

-marmaris-kent-konseyi-neler-yapiyor

MARMARİS KENT KONSEYİ NELER YAPIYOR?

2005 yılında çıkartılan yasa ile belediyelerde kurulması sağlanan Kent Konseyi, Marmaris Belediyesi çatısı altında kurulduğu günden beri Marmaris’e katkı sağlamaya devam ediyor.

mto-secimleri-basladi

MTO seçimleri başladı

MTO seçimleri başladı. Sabah saat 09.00'da başlayan oy verme işlemleri 17.00'de sona erecek

-farkimizin-farkina-varalim-fark-yaratalim

Farkımızın farkına varalım, fark yaratalım

Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, ilçenin değerlerine değer katacak ürünlerin üretilmesine öncü ve destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Marmaris’in kekiğinden, ada çayına, defne yaprağına kadar bir çok ürününün paketlenerek, satılabileceği örneğini veren Başkan Baysal, “Dünyada turizm şekli değişti artık. Kültür turizmi gelişiyor. Bizim de Marmaris’te kendi kültürümüzü ve gastronomimizi öne çıkartmamız lazım. Oda olarak yürüttüğümüz çalışmanın temelinde de bu anlayış yatıyor, değerlerimizin farkına varmak ve farklılık yaratmak anlayışı yatıyor” dedi

-hakimler-savcilar-ve-avukatlar-yarginin-tamamlayici-unsurlaridir

Hakimler, Savcılar ve Avukatlar yargının tamamlayıcı unsurlarıdır

Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı İsmet TAN, 5 Nisan Avukatlar günü sebebiyle yaptığı açıklamada, “Yargının olmazsa olmaz üç ayağı vardır, İddia makamı, Savunma makamını temsil eden siz değerli avukatlar, yargılama makamıdır. Bu üç erk olmadan yargılamanın adaletin tesis edilmesi düşünülemez, onun içindir ki, Hakimler, Savcılar ve Avukatlar yargının tamamlayıcı unsurlarıdır” ifadelerini kullandı.

alparslan-turkes-vefatinin-21-yildonumunde-marmariste-anildi

Alparslan Türkeş vefatının 21. Yıldönümünde Marmaris’te Anıldı

MHP Marmaris İlçe Teşkilatı, Alparslan Türkeş’i düzenlediği etkinlikle andı.

-muglada-49-projeye-253-milyonluk-destek

MUĞLA’DA 49 PROJEYE 25,3 MİLYONLUK DESTEK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2006 yılından beri uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ kapsamında 12.Etap hibe başvuruları, Merkez Proje Değerlendirme Komisyonu’nca nihai değerlendirmesi yapılarak, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün onayı ile sonuçlandırıldı.,

-gokmen-birlestirici-olacagiz

GÖKMEN: BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ

Marmaris Ticaret Odası Başkan Adayı Mustafa Gökmen ekibiyle bir araya gelerek Cumartesi günü yapılacak seçimlerle ilgili bilgilendirmelerde bulunarak genç dinamik yapımızla Marmaris’i birleştirici gücü olacağız dedi.

-ogrencilerimize-sahip-cikmazsak-sokak-sahip-cikar

Öğrencilerimize sahip çıkmazsak sokak sahip çıkar!

Marmaris’te Yeşilay Haftası etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Daha önce yapılması planlanan Yeşilay Haftası etkinliği hava muhalefeti nedeniyle ertelenmişti. Ertelenen etkinlik, Marmaris Milli Eğitim Müdürlüğü ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin katkılarıyla gerçekleşti.

-basarili-yuzuculer-baskani-ziyaret-etti

Başarılı yüzücüler Başkan’ı ziyaret etti

Marmaris Akademi Gençlik Spor Kulübü'nün ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren başarılı yüzücüleri Belediye Başkanı Ali Acar'ı ziyaret etti.

-kadinlar-sigla-fidani-dikti

Kadınlar sığla fidanı dikti

Marmaris Belediyesi Kent Konseyi Çevre Grubu üyesi kadınlar, Orman İşletme Müdürlüğü ve TEMA Vakfı üyeleri ile birlikte 200 sığla fidanını toprakla buluşturdu.

-papatya-yenilenen-yuzu-ile-hizmetinizde

PAPATYA, YENİLENEN YÜZÜ İLE HİZMETİNİZDE

Turizm sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Marmaris’te esnaflarda hazırlıklarını tamamlıyor. Papatya Kuru Temizleme ve Çamaşır Yıkama Fabrikası turizm sezonuna yenilenen yüzü ile giriyor. Sektörde 20. Yılını geride bırakan Papaya Kuru Temizleme müşterilerini en iyi şekilde hizmet verebilmek için makine parkuruna hem kaliteyi arttıracak hem de zamandan tasarruf sağlayacak yeni makinelerini filosuna ekledi.

-park-degil-acik-hava-okulu

Park değil açık hava okulu

Marmaris Belediyesi Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, adına yakışır çalışmalara imza atıyor. Pazartesi hariç haftanın 6 günü kapıları ziyaretçilere açık olan temalı parkın Fen Bilgisi öğretmeni Cansu Karaman, çocuklara fen bilgisini sevdirmek ve onların yaratıcılıklarını desteklemek için “Yaratıcı Çocuklar Atölyesi”nde çalışmalarını sürdürüyor.

-trafik-parki-24-saat-izlenecek

TRAFİK PARKI 24 SAAT İZLENECEK

Güvenli bir kent olan Marmaris'i özellikle çocuklar için daha güvenli hale getirmek amacıyla çocuk oyun parklarına 24 saat çalışan güvenlik kamerası yerleştirilmeye başlandı.

-profesorden-marmarise-ovgu-yagmuru

Profesörden MARMARİS’e övgü yağmuru

Alanında uluslararası üne sahip bilim insanı, Akdeniz Üniversitesi Moleküler Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kayahan Fışkın, Marmaris’i öve öve bitiremedi. Prof. Fışkın, Marmaris Belediyesi ve çalışanlarına teşekkür etti.

-genciz-dinamigiz-caliskaniz

“Genciz dinamiğiz çalışkanız”

Marmaris Ticaret Odası Başkan Adayı Mustafa Gökmen ve ekibindeki isimlerden Caner Torunoğulları iddialı konuştu. Cumartesi günü yapılacak seçime kırmızı listeyle girecek Gökmen ve Torunoğulları, ekiplerinin genç, dinamik ve çalışkan olduklarını vurguladı, amaçlarının, ticaret hayatını daha ileriye, daha iyiye taşımak istedikleri Marmaris’i uluslararası marka halin getirmek olduğunu açıkladı.

-menteseye-100-yatakli-hastahaneye-bakanliktan-onay-cikti

Menteşe’ye 100 Yataklı Hastahaneye Bakanlıktan Onay Çıktı

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Sağlık Bakanlığından Menteşe İlçesinde bulunan eski hastahanenin 100 yataklı olarak yeniden hizmete açılması için gerekli onayın çıktığını söyledi.