denizcilik-marmariste--masaya-yatirilacak pamukkale-ile-yolculuga-devam ali-aygun cicek-gondermeyin-bagis-yapin soz-savunmanin halk-meclisi -serkan-yazici-secilen-baskan-bizim-de-baskanimizdir -oktay-baskana-sevgi-seli -marmariste-secmen--mehmet-oktay-dedi -osman-gurun-yeniden-baskan

DENİZCİLİK, 17 NİSAN'DA MARMARİS’TE MASAYA YATIRILACAK

İzmir Bölge Adliye Mahkemesi, Pamukkale Turizm'in iflas kararını bozarak İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesine geri gönderdi.

Ahmet Yılmaz yazdı: Marmaris’in en başarılı siyasetçisi Ali Aygün

Narmaris Belediyesi'nden Başkan Oktay'ı kutlamak isteyenlere çağrı: Çiçek göndermeyin bağış yapın

Marmaris’teki avukatlar: Avukatın sesi kısılırsa, halkın nefesi kesilir

MARMARİS BELEDİYE MECLİSİ 620 KOLTUKLU SALONDA TOPLANACAK

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim sonuçlarının belli olmasının ardından basın açıklaması yaparak , Marmaris’in kararına saygı duyuyoruz

Partilerin iki aydır gerçekleştirdiği yoğun seçim çalışmaları sonrasında Pazar günü yapılan 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrasında CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay

Pazar günü yapılan 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrasında Marmaris’te sonuçlar yüzde yüz belli oldu. Birleştirme tutanaklarına göre, CHP Adayı Mehmet Oktay 24 bin 464 oy aldı. Ak

CHP MUĞLA’DA İSTEDİĞİ SONUCU ALAMADI Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını, Millet İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye adayı CHP'li Osman Gürün kazandı.

denizcilik-marmariste--masaya-yatirilacak

DENİZCİLİK MARMARİS’TE MASAYA YATIRILACAK

DENİZCİLİK, 17 NİSAN'DA MARMARİS’TE MASAYA YATIRILACAK

pamukkale-ile-yolculuga-devam

PAMUKKALE ile yolculuğa devam

İzmir Bölge Adliye Mahkemesi, Pamukkale Turizm'in iflas kararını bozarak İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesine geri gönderdi.

ali-aygun

ALİ AYGÜN

Ahmet Yılmaz yazdı: Marmaris’in en başarılı siyasetçisi Ali Aygün

cicek-gondermeyin-bagis-yapin

Çiçek göndermeyin bağış yapın

Narmaris Belediyesi'nden Başkan Oktay'ı kutlamak isteyenlere çağrı: Çiçek göndermeyin bağış yapın

soz-savunmanin

SÖZ SAVUNMANIN

Marmaris’teki avukatlar: Avukatın sesi kısılırsa, halkın nefesi kesilir

halk-meclisi

HALK MECLİSİ!

MARMARİS BELEDİYE MECLİSİ 620 KOLTUKLU SALONDA TOPLANACAK

-serkan-yazici-secilen-baskan-bizim-de-baskanimizdir

SERKAN YAZICI, “SEÇİLEN BAŞKAN BİZİM DE BAŞKANIMIZDIR”

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim sonuçlarının belli olmasının ardından basın açıklaması yaparak , Marmaris’in kararına saygı duyuyoruz dedi.

-oktay-baskana-sevgi-seli

OKTAY BAŞKANA SEVGİ SELİ

Partilerin iki aydır gerçekleştirdiği yoğun seçim çalışmaları sonrasında Pazar günü yapılan 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrasında CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay Marmaris’in yeni belediye başkanı olarak seçildi. Pazar akşamı yaklaşık sonuçların belli olmasının ardından Mehmet Oktay’ın seçim bürosu bayram yerine döndü. Burada yoğun kalabalık olması dolayısıyla coşku 19 Mayıs Meydanı’na taşındı. Yarım saate binlerce kişinin doldurduğu meydanda vatandaşlara seslenen Millet ittifakı CHP Adayı Mehmet Oktay konuşmasında ortak akıldan ve kimseye karşı kin ve nefret duymayacağını söyledi.

-marmariste-secmen--mehmet-oktay-dedi

MARMARİS’TE SEÇMEN MEHMET OKTAY DEDİ

Pazar günü yapılan 2019 Mahalli İdareler seçimi sonrasında Marmaris’te sonuçlar yüzde yüz belli oldu. Birleştirme tutanaklarına göre, CHP Adayı Mehmet Oktay 24 bin 464 oy aldı. Ak Parti adayı Serkan Yazıcı 19 bin 44 oy ve DSP adayı Ali Acar’da 10 bin 803 oy alarak üçüncü parti oldu.

-osman-gurun-yeniden-baskan

OSMAN GÜRÜN YENİDEN BAŞKAN

CHP MUĞLA’DA İSTEDİĞİ SONUCU ALAMADI Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını, Millet İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye adayı CHP'li Osman Gürün kazandı.

yesil-tacli-mavi-gozlu-guzel-icmeler

YEŞİL TAÇLI MAVİ GÖZLÜ GÜZEL İÇMELER

İçmeler muhtar adayı Metin Yasan, belde sevgisini böyle dile getiriyor: YEŞİL TAÇLI MAVİ GÖZLÜ GÜZEL İÇMELER

-baskan-ali-acardan-yogun-pazar-mesaisi

BAŞKAN ALİ ACAR’DAN YOĞUN PAZAR MESAİSİ

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, seçim çalışmalarına Pazar günü de ara vermedi.

-meclis-listelerini-iyi-analiz-edin

"MECLİS LİSTELERİNİ İYİ ANALİZ EDİN"

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, Bozburun Seçim Ofisi açılışında dikkat çeken bir açıklama yaparak, vatandaşlara seslenerek Belediye Başkan adaylarının meclis üyesi listelerini iyi incelemelerini istedi.

istiklal-marsinin-kabulunun-98-yili

İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜNÜN 98. YILI

Muğla Valisi Esengül Civelek, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Civelek mesajında, İstiklal Marşı’mızın ’Milli Marş’’ olarak kabul edilişinin 98. yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutlamaktayız dedi.

-baskan-saatci-datcanin-icme-suyu-sorununu-cozecegiz

Başkan Saatcı, “Datça’nın içme suyu sorununu çözeceğiz”

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Datça’da coşkuyla karşılandı. Datça merkez ve mahallelerinde halkın sorunlarını dinleyip, notlar alan Başkan Saatcı, “Temiz içme suyu, su kesintileri başta olmak üzere alt yapı ve ulaşım Datça’da halkımızın temel sorunu olarak görünüyor. 31 Mart’tan sonra gereğini yapacağız” diye konuştu.

-hayvanserverler-kahvaltida-bulustu

HAYVANSERVERLER KAHVALTIDA BULUŞTU

Marmaris Hayvanları Koruma Derneği (MAHAYKO), Marmaris’te bulunan barınak ve sokak hayvanları yararına geleneksel düzenledi. Gelirinin tamamı sokak hayvanlarının tedavisi ve ihtiyacı için düzenlenen kahvaltıya yoğun bir katılım oldu.

-yazicidan-genclik-festivali

“YAZICI’DAN, GENÇLİK FESTİVALİ

Cumhur ittifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, Gençler için düzenlediği 1. Gençlik Festivalinde, Marmarisli gençlerle bir araya geldi.

-muglada-devrim-olacak

MUĞLA’DA DEVRİM OLACAK

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Adayı Ali Acar’ın Bozburun Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosu, Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı’nın v e binlerce kişinin katılımıyla mitinge dönüşen bir törenle açıldı.

-herkese-hizmet-et-milelte-hesap-ver

HERKESE HİZMET ET MİLELTE HESAP VER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçimlerde aday olan belediye başkanlarının seçim çalışmalarına destek vermek amacıyla yurt genelinde mitingler düzenleyerek açılışlara katılırken Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay’a destek vermek için Marmaris’e geldi.

-yazici-projelerini-acikladi

Yazıcı projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın proje lansman ve aday tanıtım toplantısı düzenledi