‘Sihir’li tatil

02 Ekim 2017 Pazartesi 10:01
sihirli-tatil

Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov’un, ultra lüks yatıyla geldiği Bodrum ve Marmaris kıyılarında ailesiyle birlikte bir ay tatil yaptığı sırada, 4 yaşındaki oğlu Süleyman için çok özel doğum günü partisi düzenlediği ortaya çıktı

Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov’un, ultra lüks yatıyla geldiği Bodrum ve Marmaris kıyılarında ailesiyle birlikte bir ay tatil yaptığı sırada, 4 yaşındaki oğlu Süleyman için çok özel doğum günü partisi düzenlediği ortaya çıktı.  Marmaris’te yaşayan Türkiye’nin en ünlü sihirbazlarından “Mandrake Kemal” ve ekibi, küçük Akhmedov’un doğum günü kutlamaları kapsamında115 metrelik dev yatın havuzlu üst güvertesinde sahne aldı.

LÜKS YATTA ABRAKADABRA!

Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov’un, ultra lüks yatıyla geldiği Bodrum ve Marmaris kıyılarında ailesiyle birlikte bir ay tatil yaptığı sırada, 4 yaşındaki oğlu Süleyman için çok özel doğum günü partisi düzenlediği ortaya çıktı. Küçük Akhmedov’un, doğum günü kutlamaları kapsamında Türkiye’nin en ünlü sihirbazlarından “Mandrake Kemal” diye bilinen Kemal Özveriç ve ekibi yata çağrıldı.

Türk illüzyonistin, Akhmedov’un,  yakın arkadaşı Abramoviç’ten satın aldığı 360 milyon dolar değerindeki 115 metrelik ’Luna’nın havuzun da bulunduğu üst güvertesinde yaklaşık yarım saat gösteri yaptı. Gösteri, milyarder işadamı, eşi Tatiana Akmedov ve Süleyman ile 5 bakıcısından oluşan izleyicilerinden alkış aldı.  Mandrake Kemal, 30 yıllık meslek hayatında ilk kez bu kadar az sayıda izleyicinin karşısına çıktığını belirterek, ‘ultra lüks gösteri’ hakkında şu ifadeleri kullandı:“HAYATIMDA BİR İLKİ YAŞADIM”

“Doğum günü için bizi çağırdılar, paramızı da peşin verdiler. Orhaniye koyunda bekleyen iki zodyak botla bizi ve aksesuarlarımızı, korumaların bulunduğu iki sürat teknesinin eşliğinde  yata götürdüler. Fotoğraf ve video çekmememizi sıkı sıkı tembihlediler. Havuz başında setimizi kurduk, gösterimizi yaptık. Küçük Süleyman oyunlarımızda kullandığımız kuş ve tavşanı çok sevdi, uzun süre onlarla ilgilendi. Ayrılmadan önce Akhmedov elimizi sıkıp bize Türkçe teşekkür etti. Hayatımda bir ilki yaşadım, hem bu kadar az sayıda kişi karşısında, hem bu kadar lüks ve ihtişamlı ortamda ilk kez gösteri yaptım.”

TABLO DA ALMIŞTI

Gazetemizin haber ekibi, geçtiğimiz hafta da aynı zamanda Dünyanın en ünlü koleksiyonerlerinden biri olan Farhad Akhmedov’un Marmaris’teki genç Türk ressam Güçlü Kadir Yılmaz’ın tablosunu 10 bin dolara satın aldı ortaya çıkarmıştı. (Ender TÜRKKAN)

 

 Haber okunma sayısı: 6432

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı