Kaçış 1950

29 Ağustos 2014 Cuma 14:16
kacis-1950

Atilla Saral, Zeynep Gülmez ve İlker Gürsoy'un yanında bir çok başarılı oyuncununda yer aldığı Kaçış 1950'nin çekimleri başladı. Filmin yapımcılığını Taş Film üstleniyor.

 Bu sene yüzüncü yılını kutlayan Bulgaristan göçmenleri Filmin vizyona girmesini dört gözle bekliyor.

Bugüne kadar yaptığı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren filmin yapımcısı ve Taş Film'in sahibi İhsan Taş" Çok zor şartlarda Ülkemize göç etmek zorunda kalan göçmen kardeşlerimiz filmi izlerken adeta kendinden bir parça bulacaklar. Çünkü biz gerçek bir hikayeden yola çıkarak yazdık filmimizi. Sevgili Zülkef Yeşilbahçe'in "Ata Topraklarından Ana Vatana Anılar" isimli kitabından uyarlanan film, Türkiye'de yaşayan milyonlarca Göçmenimizin yüreğine su serpecek bir film.

Taş sözlerini şöyle sürdürdü: Bu filmden hiç bir maddi beklentim yok, Bu filmim tüm Bulgaristan göçmeni kardeşlerimize armağanım olsun Senaryoyu okurken çok etkilendim ve hiç düşünmeden filmi çekmeye karar verdim. En büyük temennim geçmişte yaşanan o zulümlerin bir daha yaşanmaması ve insanlar Ülkelerinden göç etmek zorunda kalmaması" diye konuştu.Haber okunma sayısı: 2022

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı