Marmaris GİAD’dan Türk Kızılayı’na bağı

02 Haziran 2018 Cumartesi 12:07
marmaris-giaddan--turk-kizilayina-bagi

Marmaris GİAD’dan Türk Kızılayı’na bağı

ş

Ramazan süresince daha fazla ihtiyaç sahibine yardım ulaştırılabilmesi için Türk Kızılay’ına bir destek de Marmaris Genç İşadamları Derneği'nden (Marmaris GİAD) geldi. Dernek, Kızılay’a ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için gıda ve bağış desteğinde bulundu.

 

Yardımlaşma ve dayanışmanın ön planda olduğu Ramazan Ayı'nda Türk Kızılayı, yardımseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ediyor. “Ramazan’da Bu Hilalin Altında Buluşalım” sloganıyla sürdürülecek yardım kampanyası ile Kızılay’ın 4 farklı bağış seçeneği ile ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunuyor.Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı Ali Toksoy ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Marmaris Kızılay Şubesine ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için gıda ve bağış desteğinde bulundu.

Marmaris Genç İşadamları Derneği Başkanı Ali Toksoy, " Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün, kardeşliğin arttığı, iyiliklerin ön plana çıktığı Ramazan ayında Türk Kızılayı, yardımseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ediyor. Bizlerde bu vesile ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olabilmek için Marmaris Kızılay Şube Müdürlüğü'ne desteklerimizi yaptık. Bu yaptığımız desteklerimizin Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılacak olması bizim için memnuniyet verici. Bu vesile ile Kızılay'a yapılan bu desteklere katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum" dedi.

Marmaris Kızılay Şube Müdürü Nafiz Kamadan'da her yıl milyonlarca ihtiyaç sahibine yardım elini uzatan Türk Kızılayı'nın hayırseverlerin bağışı olan Ramazan Gıda Paketi ile yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da yüzbinlerin sofrasını bereketlendireceğini belirtti.

Kamadan; " Marmaris Genç İşadamları çok anlamlı bir destekte bulundular. Ramazan ayı boyunca Türk Kızılay'ı olarak ihtiyaç sahiplerine gıda paketi desteğinde bulunuyoruz. Hayırseverler tarafından yapılacak olan bu yardımlar Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılacak" dedi.Haber okunma sayısı: 708

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı