MUĞLA BYEGM’YE YENİ MÜDÜR

14 Temmuz 2017 Cuma 09:25
-mugla-byegmye-yeni-mudur

Başbakanlık Basın Yayın Ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğüne il müdürü görevini yürütmek üzere atanan Şerife Münire Burcu görevine başladı.


 

Daha önce Basın Yayın Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü görevini yürüten Cavit Okur’un emekli olmasının ardından Muğla’ya atanan Şerife Münire Burcu görevine başladı. İl Müdürü Burcu’ya ise ziyaret sürüyor.

KÖSEOĞLU MESNEVİ’Yİ HEDİYE ETTİMuğla Basın İlan Kurumu Şube Müdürü M. Ali Köseoğlu, Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Münire Burcu'yu makamında ziyaret ederek Mevlana Cellaleddin Rumi'nin Mesnevi adlı kitabını hediye etti.

   Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Erbil Şener ve orman mühendisleri de Münire Burcu'yu makamında ziyaret ederek  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

HÜSEYİN YAMAN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ve Sosyal İşler Fedarasyonu Muğla İl Başkanı Hüseyin Yaman’da İl Müdürü Münire Burcu'yu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

 

ŞERİFE MÜNİRE BURCU KİMDİR

1966 Bingöl'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimi Mersin ilinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.1993 yılında Emniyet Genel Müdürlüğünde devlet memurluğu görevine başladı. 2001-2013 yılları arasında SGK Kurumunda şef olarak görev yapmış olup. 2013 yılından itibaren Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında Birim Amiri olarak görev yapmıştır.

07.07.2017 tarihinde Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü görevine başlamıştır.

Şerife Münire BURCU 1 kız çocuk annesidir.

Haberin etiketleri:

MUĞLA BYEGM’YE YENİ MÜDÜR


Haber okunma sayısı: 5175

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı