TUGAY; OTOPARKLAR ÜCRETSİZ

21 Mart 2014 Cuma 11:41
tugay-otoparklar-ucretsiz

TUGAY; SAHİL YOL KENARINDAKİ OTOPARKLAR ÜCRETSİZ OLACAK

 

Ak parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay, “Hizmet Belediyeciliği” adı altında topladığı projelerinde ulaşıma verdiği önemi bir kez daha gösterdi. Doğan Tugay, yol boyunca işletilen tüm otoparkların kaldırılacağını ve Marmaris Halkından otopark ücreti alınmayacağını açıkladı.

TURUNÇ-İÇMELER GÜZERGAHI AÇILACAK

Doğan Tugay, ulaşım ile ilgili olarak hayata geçirmeyi planladığı projelerini açıkladı. Tugay; “Turunç-İçmeler arasında alternatif bir güzergah açılması için çalışmalar yeniden başlatılacak. Halkımızın konu ile ilgili hassasiyeti göz önünde bulundurularak, ortak karar uygulanacaktır” dedi.ÜST GEÇİT YAPILACAK

Tugay, trafiğin yoğun olduğu, Molakent de dahil olmak üzere yayaların sürekli kullandığı geniş caddelere üst geçitler yapılacağını söyledi.

CENNET ADASI TURİZME KAZANDIRILACAK

Ak parti Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay, hizmet belediyeciliği kapsamında hazırladığı projelerinde Cennet Adası’na da yer ayırdı. Tugay, Cennet Adası Ören Yeri’ne yol açılması tamamlanarak, bu bölgenin turizme kazandırılacağını söyledi.

AKILLI DOLMUŞ DURAKLARI YERLEŞTİRİLECEK

Tugay; “kentimizde, güneş enerjisi ile çalışan akıllı dolmuş durakları yerleştirilecek, halkımıza ve turistlere her türlü iklim şartlarında konforlu bir şekilde bekleme imkanı sağlanacaktır” dedi.

KAVŞAKLAR DÜZENLENECEK

Doğan Tugay, kent içinde trafik yoğunluğu ölçümü yapılarak gereken bölgelerde tek yön uygulamaları ve araç trafiğini kısıtlı alanlar tespit edilerek, bazı kavşakların yeniden düzenleneceğini söyledi.  Haber okunma sayısı: 2581

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı