Saatcı, basını ziyaret etti

07 Mart 2014 Cuma 08:24
saatci-basini-ziyaret-etti

Saatcı, Fethiye merkezdeki seçim çalışmalarına basına ziyaretle başladı.

 Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde çalışmalarını köy ve beldelerde sürdüren Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Fethiye merkezdeki çalışmalarını da ilçede faaliyet gösteren yerel gazete ve televizyonlar ile ulusal basın temsilcilerine ziyaret gerçekleştirerek başladı.

 

Fethiye merkezde seçim çalışmalarına ilçede faaliyet gösteren gazete, televizyon ve ulusal basın temsilcilerine ziyaret ederek başlayan Saatcı, Kanal F, İHA Fethiye Temsilciliği, Gazete Beyaz, Haber Likya, 21. Yüzyıl, Ege Gazetesi, Gözde Yaşam Dergisi, Fethiye Gazetesi, Cihan Haber Ajansı, Zaman Gazetesi Fethiye Temsilciliği, Anadolu Ajansı, Batı Akdeniz gazetesi, Beşkaza Gazetesi, Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel Dergisi, Land Of Light gazetesi, Sun express gazetesi, Fethiye Pusula internet sitesi ve Fethiye Aktüel sitesine ziyaretlerde bulundu.

 

Tüm basın mensubu arkadaşları çalışma arkadaşları olarak gördüğünü söyleyen Fethiye Belediye Başkanı ve DP Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, “Seçim ortamına girdik. Ancak biz şehir merkezinde çalışmalarımıza başlamadık. Artık yavaş yavaş şehir merkezine giriyoruz. Şehir merkezinde ilk ziyaretimizi basın mensubu arkadaşlara yapalım dedik. Basını biz 15 yıldır ifade ettiğimiz gibi çalışma arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Birde basın mensubu arkadaşlar Fethiye Belediyesi ile vatandaşlarımız arasında bir köprü. Yaptıklarımızı basın olmasa, duyurma şansımız yok. Her ne kadar Türkiye genelinde basın maalesef siyah ve beyaz diye ikiye bölündü. Fethiye’de ise tarafsız basın ilkesine uyma kuralı devam ediyor. Fethiye’de Allah var, tarafsız habercilik yapılıyor. Bu anlamda ilk ziyaretimizi basına gerçekleştirelim dedik” ifadelerini kullandı.Haber okunma sayısı: 1766

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı