HARMANDAR’DAN YATAĞAN’A SERRA ÜSSÜ MÜJDESİ

05 Mart 2014 Çarşamba 10:07
harmandardan-yatagana-serra-ussu-mujdesi

HARMANDAR’DAN YATAĞAN’A SERRA ÜSSÜ MÜJDESİ

   Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, “Yatağan bizim için önemli bir bölge ve burada eğitim, tarım ve hayvancılığı geliştireceğiz. Yatağan’da seracılığı yaygın hale getirerek bir sera üssü kurmak istiyoruz” dedi.

  Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mansur Harmandar, seçim çalışmaları kapsamında Muğla’nın Yatağan ilçesine geldi. Harmandar, Ak Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ve partililerle birlikte Yatağan’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafı tek tek ziyaret eden Harmandar, Yatağan’da büyük bir ilgiyle karşılandı.

“HERKES EŞİT ŞARTLARDA REKABET EDECEK”

  Yatağan’da şoförlerle de bir araya gelen Harmandar, Yatağan’ın taşımacılık sektöründe önemli bir konumda olduğunu belirten Harmandar, “Şoförlerimiz gece gündüz demeden çalışan ve ekmeklerini taştan çıkaran insanlardır. Yatağan’da taşımacılık sektörü iyi bir konumdadır. Bunu daha da geliştirmek için biz de elimizden geleni yapacağız. Mağdur olduğunuz tüm sorunları çözeceğiz. Bodrum’a giden seferleri iptal edildiğini biliyorum.  Bu önceden kazanılmış bir haktır. Kazanılmış bir hakkın hiçbir zaman iptal edilmemesi gerekiyor. Tekrar bu hakkınızı vereceğiz. Büyükşehir belediyesi artık karayolu ulaşımı, köylerden ilçelere ulaşım, deniz yolu ve demir yolu ulaşımını kontrol edebilecek. Büyükşehir bünyesinde ulaşım koordinatörlüğü kurulacak.  Nereden nereye kim gidecek bunları biz belirleyeceğiz. Herkesin hakkını vereceğiz. Göreve gelince bütün haksızlıkları ortadan kaldıracağız. Herkesin eşit şartlarda rekabet etmesini sağlayacağız” dedi.

 “YATAĞAN’A SERRA ÜSSÜ KURACAĞIZ”

  Girişimcileri her zaman destekleyeceklerini ifade eden Harmandar, “Biz her zaman girişimcilerin ve çalışanın her zaman yanındayız. Muğla’ya yatırımı getireceğiz ve gençlerimize yeni iş sahaları oluşturmak için girişimcileri destekleyeceğiz. Her ilde her ilçede bazı sektörler öne çıkar.  Yatağan bizim için önemli bir bölgedir. Burada eğitim, tarım ve hayvancılığı geliştireceğiz. Yatağan’da seracılığı yaygın hale getirmek istiyoruz. Buraya bir sera üssü kurmak istiyoruz” dedi.Haber okunma sayısı: 1655

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MUĞLA - HAVA DURUMU

MUGLA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı