MANŞET
yazin-tatilde-gozlerinize-iyi-bakin

Yazın tatilde gözlerinize iyi bakın!

Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Emel Çolakoğlu, yaz tatilinde gözlerinizin nasıl korunması gerektiğine ilişkin önemli bilgiler verirken uyarılarda bulundu.

yuzlerce-palmiyenin--bakimlari-yapiliyor---

Yüzlerce palmiyenin bakımları yapılıyor

Marmaris'te yüzlerce palmiyenin bakımları yapılıyor

-bahar-bakimlari-basladi

BAHAR BAKIMLARI BAŞLADI

Marmaris Belediyesi Türkmenistan Parkı'nın görsel öğelerinden biri olan ahşap kayık Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince bakıma alındı.

-eskiyen-catiya-bakim-onarim

ESKİYEN ÇATIYA BAKIM ONARIM

Beldibi Mahallesi’nde bulunan kapalı Pazar yerinin eskiyen çatısı Marmaris Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden yapıldı.

-banklar-bakima-alindi

Banklar bakıma alındı

Marmaris Belediyesi yaz sezonu öncesi hazırlıklara başladı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü kış sezonunda yıpranan ve zarar gören bankları bakıma aldı.

-bakimsiz-bina-kalmayacak

Bakımsız bina kalmayacak

Marmaris Belediyesi’nin kentin çeşitli noktalarında sürdürdüğü yenileme çalışmaları, ev sahiplerini de oturdukları binaları iyileştirmeleri yönünde harekete geçirdi. Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü dış cephesi eskiyen ve kötü görüntü sergileyen bina sakinlerine bir yazı göndererek, binaların bakım ve onarımlarını yapmaları yönünde çağrıda bulundu.

-yasli-bakimevi-fizik-tedavi-ve-rehabilitasyon-merkezi-icin-on-kayitlar-basladi

Yaşlı Bakımevi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için ön kayıtlar başladı

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından hizmete sunulan Yaşlı Bakımevi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için ön kayıtlar başladı.

-vali-cicek-marmariste-palyatif-bakim-merkezinde-incelemelerde-bulundu

Vali Çiçek, Marmaris’te Palyatif Bakım Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu

Muğla Valisi Amir Çiçek, Aksaz Deniz Üs Komutanlığı içerisinde yer alan Marmaris Devlet Hastanesine bağlı Nedip Cengiz Eker Binası Palyatif Bakım Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

-cop-konteynirlarina-yerinde-bakim

ÇÖP KONTEYNIRLARINA YERİNDE BAKIM

Halkın ortak kullanım alanlarında yer alan çöp konteynırlarının oluşturduğu görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi ve halk sağlığının korunması amacıyla Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından çöp konteynırlarının yenilenmesi çalışması başlatıldı.

palmiyelere-yaz-bakimi

PALMİYELERE YAZ BAKIMI

Marmaris'le bütünleşen; sahil bandı ile ana arterlerini süsleyen palmiyelerin yazlık bakım ve budama çalışmaları yapılıyor.

-yasli-bakim-evi-hizla-yukseliyor

YAŞLI BAKIM EVİ HIZLA YÜKSELİYOR

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Muğla’da yapılmakta olan Muğla Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezi inşaatı hızla yükseliyor.

cilt-bakiminda-devrimin-adi-ari-sutu-kremi

Cilt Bakımında Devrimin Adı Arı Sütü Kremi

Cilt Bakımında Devrimin Adı Arı Sütü Kremi Cilt bakımında doğru bilinen çok fazla yanlış bulunmakta ve bu yanlışlar nedeni ile aslında cildinizin daha güzel olmasını isterken daha kötü bir hale getirebilirsiniz.

-destek-hizmetleri-mudurlugunden-bakim-ve-guvenlik-onlemleri

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BAKIM VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Marmaris Belediyesi kış aylarında yağış, rüzgar gibi hava olaylarından kaynaklanabilecek sorunlara karşı elektrik trafoları, elektrik direkleri, aydınlatmalar ve havuzlarda bakım çalışması yaptı.

-ozel-nota-gunduz-bakimevi-acildi

Özel Nota Gündüz Bakımevi Açıldı

Özel Nota Gündüz Bakımevi çok sayıda davetlinin katılımı ile Armutalan Mahallesi 544. Sokak No:4’te düzenlenen kokteylle açıldı. Özel Nota Gündüz Bakımevi Marmaris’te bir ilki gerçekleştirerek hafta sonu ve gece 24:00’e kadar hizmet verecek.

-yasli-bakim-evi-hizla-yukseliyor

YAŞLI BAKIM EVİ HIZLA YÜKSELİYOR

Muğla Esnaf Odaları birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Muğla Esnaf Odaları Birliği tarafından Muğla’da inşaatı devam eden Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

-yasli-bakim-evi-insaati-hizla-yukseliyor

YAŞLI BAKIM EVİ İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Muğla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız Muğla’da yapımı devam eden ve birinci kata yükselen Muğla Esnaf Odaları Birliği Yaşlı Bakım Evi’nde incelemelerde bulundu.

-aracinizin-kislik-bakimini-yaptirdiniz-mi

Aracınızın kışlık bakımını yaptırdınız mı?

Hava sıcaklıklarının yavaş yavaş düşmeye başladığı son günlerde, Marmaris’in önde gelen firmalarından Oto Marin şirketinin uzmanları sürücüleri, aniden bastırabilecek kış koşullarına karşı araçlarının kışlık bakımlarını zaman geçirmeden yapmaları yönünde uyarıyor.

evde-bakim-hizmetleri-basladi

Evde Bakım Hizmetleri Başladı

Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaşlı, kimsesiz, yatağa bağımlı, engelli, yoksul ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde bakım hizmetlerini başlattı.

520-km-yolun-bakimi-yapildi

520 km Yolun Bakımı yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, 30 Mart yerel seçimlerinden bugüne kadar 520 km yolun bakım ve onarımını tamamladığını, 420 km yolun ise bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

aksaz-bakim-onarim-ve-istihkam-komutanligi

AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI

"AKSAZ DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI BAĞLISI BİRLİKLER ÇATI ONARIMI" yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre acık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: