SUÇ VE SUÇLULARA KARŞI ETKİN MÜCADELE

10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:31
-suc-ve-suclulara-karsi-etkin-mucadele

Muğla’da polisi büyük bir kararlılıkla sürdürdüğü suç ve suçlular ile etkin mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Muğla’da günü birlik kiralanan evler konusunun ele alındığı anlamlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Menteşe Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası ile ortaklaşa “günü birlik kiralanan evler” konusunda bir toplantı gerçekleştirildi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü  A.Gaffar Okkan toplantı salonunda gerçekleştirilen ve  Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası üyelerinin geniş katılım sağladıkları toplantının açılış konuşmasını yapan Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz; İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ve İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 'nın iyi dileklerini katılımcılara iletti. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı toplantıda Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, TEM Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü personellerinin yanı sıra Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası yöneticileri tarafından başta günü birlik kiralanan evler ve 1174 Sayılı Kimlik Bildirme Kanunun uygulanması esnasında karşılaşılan sorunlar hakkında  bilgilendirme yapıldı.

Katılımcılara dondurma ve çay ikramının da yapıldığı toplantıda dilek ve şikayetler de dinlenerek, katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

Toplantı sonrasında Muğla Emlak Danışmanları Esnaf Odası Başkanı Ziya Ercan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çatinkaya 'yı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Emniyet Müdürü Çetinkaya suç ve suçlulara karşı  büyük bir kararlılıkla mücadele ettiklerini, aynı kararlılıkla da mücadeleye devam edeceklerini söyledi.Haber okunma sayısı: 527

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER