-serkan-yazici-secilen-baskan-bizim-de-baskanimizdir

SERKAN YAZICI, “SEÇİLEN BAŞKAN BİZİM DE BAŞKANIMIZDIR”

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim sonuçlarının belli olmasının ardından basın açıklaması yaparak , Marmaris’in kararına saygı duyuyoruz dedi.

-yazici-projelerini-acikladi

Yazıcı projelerini açıkladı

Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın proje lansman ve aday tanıtım toplantısı düzenledi

yazici-sanat-icin-bir-araya-gelecegiz

Yazıcı: Sanat için bir araya geleceğiz

AK Parti Marmaris Belediye Başkanı Serkan Yazıcı, ilçedeki sanatsal faaliyetlerin gelişimi için ilgili kesimlerle toplantı yapacaklarını söyledi.

-serkan-abiniz-size-park-yapacak

Serkan abiniz size park yapacak

Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, park isteyen çocuklara “Beni tanıyın ben Serkan abiniz, size park yapma sözü veriyorum” dedi.

-yazici-marmarisli-olmanin-farkini-beraber-yasayacagiz

YAZICI: MARMARİSLİ OLMANIN FARKINI BERABER YAŞAYACAĞIZ

AK PARTİ ADAYI YAZICI: MARMARİSLİ OLMANIN FARKINI BERABER YAŞAYACAĞIZ

-serkan-yazici-marmarisi-hizmet-ile-bulusturacagiz

SERKAN YAZICI; “MARMARİS’İ HİZMET İLE BULUŞTURACAĞIZ”

Yerel seçimlerde AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı olan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) eski başkanı Serkan YAZICI, ”Marmaris’te yaşayan herkesin başkanı olacağız. Seçimlere kadar çalınmadık kapı, ziyaret edilmedik komşumuz kalmayacak. Aldığımız her bilgi, her talep projelerimize ışık tutuyor.” dedi.

-ralli--piyangosu

RALLİ piyangosu

DÜNYA RALLİ ŞAMPİYONASI 100 MİLYON DOLAR KATKI SAĞLAYACAK

-serkan-yazici-tosfed-baskan-adayi

SERKAN YAZICI TOSFED BAŞKAN ADAYI

Türk ralli tarihinin en başarılı isimleri arasında yer alan, 4 kez Türkiye Ralli Şampiyonluğu kazanan ve Dünya Ralli Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Marmaris’ten Serkan Yazıcı, Türkiye Otomobil sporları Federasyonu (TOSFED) başkanlığı için aday oldu.