Serkan Yazıcı
-marmarisin-rekortmenleri-netsel-ve-mar-marin

MARMARİS’İN REKORTMENLERİ NETSEL VE MAR MARİN

Marmaris’in kurumlar vergisi rekortmenleri daha önceki yıllarda olduğu gibi Netsel Marina ve Mar Marin Yat Marina oldu. Marmaris’te ilk sırayı alan rekortmenler Muğla il genelinde ise 6 ve 7. sırayı aldılar. Gelir vergisi rekortmenlerimiz ise Efsun Yazıcı birinci, Serkan Yazıcı’da ikinci sırayı aldılar. Muğla il genelinde gelir vergisinde Efsun ve Serkan Yazıcı 8 ve 9.sırayı aldılar.

vergi-rekortmenleri-netsel-ve-marmarin

Vergi Rekortmenleri Netsel ve Marmarin

Vergi Rekortmenleri Netsel ve Marmarin oldu

-kepce-ve-kamyonlarla-peyzaj-calismasi

Kepçe ve Kamyonlarla Peyzaj Çalışması!

Geçtiğimiz aylarda Netsel Marina içerisinde kepçe ve kamyonlarla yapılan çalışmaların peyzaj çalışması olduğu bildirildi.

-tebrikler-netsel-marina

Tebrikler Netsel Marina!..

Marmaris'te yaklaşık bir hafta önce başlayan Netsel Marina'daki hafriyat ve inşaat işlemleri bütün hafta boyunca gece gündüz devam etti.

marmariste-kurumlarin-vergi-rekortmeni-netsel-marina

MARMARİS’TE KURUMLARIN VERGİ REKORTMENİ NETSEL MARİNA

Muğla’da kurumlar vergisi sıralamasının ilk üç sırasını kamu işletmeleri alırken, tahakkuk eden vergi oranlarında Marmaris’ten Netsel marina işletmesi, Marmaris Marmarin Tur Operatörü ilk sıralarda yer aldı.

-netsel-marinada-odul-heyecani

Netsel Marina’da Ödül Heyecanı

Netsel Marmaris Marina Voleybol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar madalyalarını ve hediye çeklerini Marina Müdürü Zafer Ergül’den aldı.

-netsel-marinada-paskalya-coskusu

Netsel Marina’da Paskalya Coşkusu

Netsel Marmaris Marina her yıl olduğu gibi bu yılda yabancı yatçılarının en önemli bayramını unutmadı.

-netselde-dolu-dolu-haftasonu

Netsel’de Dolu Dolu Haftasonu

Hızla yaz sezonuna hazırlanan Marmaris de, kış aylarını da yaptığı organizasyonlarla oldukça hareketli geçiren Netsel Marina Alışveriş Merkezi’nde bu haftasonu organizasyondan organizasyona koşuyoruz.