-firsatcilara-firsat-vermeyin

Fırsatçılara fırsat vermeyin

Dövizdeki yükselişi bahane edip zam yapan ürün tedarikçileri ile imzaladıkları anlaşmalara rağmen ödemelerini Türk Lirası’yla yapmak isteyen tur operatörleri otelcileri isyan ettirdi

-cankurtaransizlik-canimizdan-etmesin

Cankurtaransızlık canımızdan etmesin

GETOB, konaklama tesislerinde cankurtaran sertifikalı personel istihdam etmelerinin hayati önem taşıdığını hatırlattı.

dedektif-otelde

DEDEKTİF OTELDE!

'İngiliz Oyunu'na gelmek istemeyen Türk otelciler, tesislerinin bünyesinde, adeta dedektiflik hizmeti veren yeni bir departman oluşturdu.

en-buyuk-ihracatci-biziz-destek-istiyoruz---

En büyük ihracatçı biziz destek istiyoruz

GETOBYönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu: En büyük ihracatçıyız ama yüksek enflasyondan 7-8 kat daha fazla etkileniyoruz. Artan maliyetlerin altından kalkamıyoruz desteklenmemiz lazım

-getobtan-havuz-suyu-operatorlugu-kursu

GETOB’TAN “HAVUZ SUYU OPERATÖRLÜĞÜ” KURSU

Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) ve Marmaris Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 1-6 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan “Havuz Suyu Operatörlüğü” kursu başladı.

-getob-canli-muzik-ruhsati-icin-meglabla-anlasti

GETOB CANLI MÜZİK RUHSATI İÇİN MEGLAB’LA ANLAŞTI

18 Kasım 2015 Tarih ve 29536 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak Yürürlüğe giren Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) tesislerin Çevresel Gürültü Seviyesi Ölçümlerini ve Raporlamalarını yaptırmak ve üyelerin adli ve İdari Cezalara maruz kalmalarını önlemek için MEGLAB Müh. Lab. Hizm. Ltd. Şti. ile protokol imzaladı.

-getob-30-yilini-kutluyor

GETOB 30. YILINI KUTLUYOR

Bölge Konaklama Sektörü Temsilcileri tarafından 13 Ocak 1987’de kurulan ”GETOB” Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliğini kuruluşunun 30. Yılını kutluyor.

-getob-tan-umut-verici-acilama

GETOB ‘TAN UMUT VERİCİ AÇILAMA

07-09 Kasım tarihlerinde WTM Londra Turizm Fuarı’na katılan Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) İngiltere pazarının Marmaris için büyük önem taşıdığını belirtti.

-getobtan-sektor-temsilcilerine-bilgilendirme-semineri

GETOB’TAN SEKTÖR TEMSİLCİLERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Güney Ege Turistik ve Otelciler Birliği (GETOB) işletmecilere bilgilendirme eğitimlerine devam ediyor.

-buyuksehirden-getoba-cevap

BÜYÜKŞEHİRDEN GETOB’A CEVAP

Marmaris Oteciler Birliği’nin yazılı açıklama yaparak Muğla Büyükşehir Belediyesinin uygulamalarından dolayı ayakta kalmakta zorlandıklarını bildirmişlerdi. GETOB’un açıklamalarına Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü açıklama yapılarak, “su fiyatlarını Büyükşehir Belediye Meclisinin aldığı kararlar sonucu belirlendiğini, Bununda 2560 sayılı kanunun 23. Maddesinde açıkça belirtildiğini dikkat çekti.

-getob-utrechtte

GETOB UTRECHT’TE

Güney Ege Turistik ve otelciler Birliği (GETOB), 12 - 17 Ocak 2016 tarihleri arasında Hollanda'nın Utrecht kentinde kapılarını açan Utrecht Turizm Fuar alanında son hazırlıklarını tamamlayarak fuarda yerini aldı.

-getobtan-utrecht-turizm-fuari-hazirligi

GETOB’TAN UTRECHT TURİZM FUARI HAZIRLIĞI

Marmaris Belediyesi’nin öncülüğünde Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Hollanda'nın Utrecht kentinde 12-17 Ocak 2015 tarihlerinde 46. kez düzenlenecek olan Uluslararası Turizm Fuarı'nda açacak oldukları 60 m2’lik stant ile her yönüyle Marmaris’i tanıtacak. Marmaris Belediyesi aynı zamanda GETOB’a tanıtım faaliyetleri kapsamında yayın desteği de sağlıyor.

-getobtan-2016-onlemi

GETOB’TAN 2016 ÖNLEMİ

Güney sınırlarımızdaki komşu ülkelerdeki savaş halinin yanısıra yurtiçindeki çeşitli illerde meydana gelen terörist eylemler ve bazı Avrupa Ülkelerinde Terör Örgütlerince yapılan bombalı ve silahlı saldırıları nefretle kınayan “GETOB” Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetimi, Konunun Turizm olan etkilerini göz önüne aldığında 2016 Turizm Sezonunun sıkıntılı geçeceğini düşündüğünden bahisle birtakım tedbirlere başvuruyor.

-bu-firsati-degerlendirin

BU FIRSATI DEĞERLENDİRİN!

BAYRAM TATİLİNDE MARMARİS’TE İNDİRİMLİ TATİL FIRSATI GETOB ANADOLUJET İşbirliğinde başlatılan Avantaj Rotaları Projesi uygulaması tüm hızıyla devam ediyor. 1 Eylül 30 Eylül 2015 tarihleri arasında uygulanacak olan projenin Kurban Bayramı’nı da içine kapsaması dolayısıyla Marmaris’te tatil yapacak olanlar Avantaj Rotalarını kullanarak tatillerini %50 indirimli yapabilecek.

-getobtan-sagduyuya-davet

GETOB’TAN SAĞDUYUYA DAVET.

Artan terör olayları sonucu eylemlerin artması ve buna karşılık provokasyonlarında arttığı ülkemizde, birliğimizizn ve beraberliğimizin bozulmaması için Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği GETOB tüm halkımızı sağ duyulu olmaya davet etti.

getob-ucus-icin-harekete-gecti

GETOB, uçuş için harekete geçti

Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetimi turizm sezonunun uzatılmasının en önemli etkenlerinden birisi olan uçuş konusunda aşama sağlayabilmek için havayolu firmalarının yetkilileriyle görüşmelerde bulunuyor. Bu konuda yoğun çalışmalarda bulunan GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu, Pegasus Havayolları Satış Direktörü Emre Pekesen'i makamında ziyaret etti.

getob-son-cankurtaran-kursunu-bugun-aciyor

GETOB son cankurtaran kursunu bugün açıyor

Üyelerinin ve sektörün nabzını tutarak ihtiyaç duyulan konularda mesleki kurslar açan GETOB yönetimi, gelen talepler doğrultusunda 2014 Turizm Sezonunun son Cankurtaran kursunu 10 Eylül Çarşamba günü açıyor.

getob-bicakli-saldiriyi-nefretle-kiniyor

GETOB BIÇAKLI SALDIRIYI NEFRETLE KINIYOR

“GETOB” Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği geçtiğimiz günlerde İngiliz turiste yapılan bıçaklı saldırıyı nefretle kınayan bir bildiri yayınladı.

getob-ve-marmaris-esnaf-odasi-turizm-icin-bir-araya-geldi

GETOB ve Marmaris Esnaf Odası Turizm İçin Bir Araya Geldi

Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği “GETOB” yöneticileri Marmaris Esnaf Odası temsilcileri ve üyeleriyle Turizm konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldi.

getob-ilke-imza-atti-

GETOB İlke İmza Attı

Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği “GETOB” yine bir ilk’e imza atarak “Bir otelde misafir şikayetleri ve Hastalık (salgın) kaynaklı açılmış maddi tazminat davalarını anlamak” konusunda Türkiye’de ilk defa düzenlenen bilgilendirme seminerine ev sahipliği yaptı ve üyelerin yanı sıra Otel işletmecilerinin bilgilendirilmesini sağladı.